O nas

Witamy na naszej stronie!

Nasza firma powstała w 1990 roku i od tego czasu podejmuje ciągle starania o utrzymanie jak najwyższej jakości swoich usług i produktów. Pomysłodawcą oraz założycielem firmy jest pan Henryk Kotynia. Firma jest przedsięwzięciem rodzinnym a zdobyte doświadczenie jest przekazywane kolejnym pokoleniom kadry zarządzającej.

Dlatego właśnie ogrodzenia betonowe produkowane przez nas są najwyższej jakości, czego dowodzą liczne realizacje na terenie całego kraju. W swojej pracy stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz rzetelność wykonywanych usług. Przedsiębiorstwo dysponuje utalentowanym zespołem doświadczonych specjalistów i wysokiej klasy zapleczem technicznym.

To co na pewno zainteresuje Państwa to fakt, że na życzenie klienta montujemy dostarczone elementy. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

Specjalizujemy się w produkcji panelowych ogrodzeń betonowych (stosowanych niekiedy jako ogrodzenia tymczasowe) o rozmiarach od 1 m do 3 m wysokości i 2,06 m szerokości przęsła wraz ze słupkiem. Staramy się dopasowywać naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów. Bogate doświadczenie naszych pracowników oraz założyciela firmy pozwoli wspólnie wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, na którą składają się między innymi ogrodzenia, płoty betonowe, słupki i innego rodzaju prefabrykaty betonowe.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszymi produktami postanowiliśmy umożliwić Państwu śledzenie na bieżąco naszej oferty i nowinek związanych z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!